Dzień Babci i Dziadka - 2017/18Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 18 stycznia 2018 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty, a dzieci wspaniały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Renata Krzyżowska, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Dzieci z OP i uczniowie klas I- III pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły piękny program artystyczny. Na powitanie dzieci zatańczyły poloneza, śpiewały piosenki, każda grupa przygotowała ciekawą, kolorową, wesołą inscenizacje związaną tematycznie z tymże świętem. Swój pokaz zaprezentowała także grupa uczniów uczęszczająca na zajęcia taneczne.
Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane medale dla Super Babci i Super Dziadka. Był to niezwykły dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.