noscript-img
wstecz
facebook
kontakt
BIP
logowanie

Współpraca z unicef
Artykuł zmodyfikowany dn. 20.10.2019 r. | autor: Admin


Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę


Nasza szkoła w ramach współpracy z Klubem Szkół UNICEF realizowała projekt edukacyjny „Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę”.
zobacz

Gwiazdka dla Afryki


W roku szkolnym 2013/14 w ramach działalność w Klubie Szkół UNICEF przystąpiliśmy do realizacji projektu edukacyjno-pomocowego „Gwiazdka dla Afryki”.
zobacz

Projekt edukacyjny - Wszystkie kolory świata


Szkoła w ramach działalności w Klubie Szkół UNICEF wzięła udział w projekcie edukacyjnym ”Wszystkie kolory świata” opracowanym przez Polski Komitet Narodowy UNICEF. Celem projektu było kształtowanie wśród dzieci postawy tolerancji i otwartości...
zobacz

Dostrzec innych – pomoc humanitarna na świecie


Nowy Rok 2011 rozpoczęliśmy w szkole od udziału w Ogólnopolskim Programie UNICEF Dostrzec innych – pomoc humanitarna na świecie.
zobacz

Film - Baw się i bądź bezpieczny!

Wzięliśmy udział w ogólnopolskim konkursie UNICEF i Stowarzyszenia Filmowców Polskich „PRAWA DZIECKA – oczami dziecka”.
zobacz

Baw się i bądź bezpieczny!


W II semestrze nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej UNICEF „Baw się i bądź bezpieczny!”.
zobacz

Klub Szkół UNICEF


„Klub szkół UNICEF” zrzesza szkoły z całej Polski, które współpracują z UNICEF. Celem Klubu jest zaangażowanie uczniów w działania humanitarne i edukacyjne oraz uwrażliwienie młodych ludzi na sytuację, w jakiej znajdują się ich rówieśnicy z różnych części świata.
zobacz

Dzień Praw dziecka


W tym roku przypada 20 rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. Jest to najważniejszy i najbardziej uniwersalny dokument mówiący o prawach dziecka.
zobacz

Na ratunek dzieciom w Kongo


Udział szkoły w Akcji „Na ratunek dzieciom w Kongo” dał uczniom szansę, aby choć przez chwilę pomyślały o swoich rówieśnikach w Kongu i zrozumiały, że one również mogą pomóc. Nawet 50 groszy może uratować życie.
zobacz